Výstavba nových komínov

Realizujeme výstavbu nových komínových systémom renomovaných svetových výrobcov s certifikátmi. Viacvrstovvý nerezový komínový systém je samostatný komín. Je možné použiť ho v prípadoch, kde z rôznych dôvodov nie je možné použit pôvodný komín. Vyznačuje sa možnosťou výstavby vnútrajškom alebo vonkajškom budovy.

Komín pozostáva z 3  hlavných častí:

  • Vnútorná nerezová vložka – po celej dĺžke zváraná laserom. Je vyrobená z vysokokvalitnej nerezovej, žiaruvzdornej ocele 1.4404, ktorá nekoroduje ani pri vyhorení sadzí.

  • Tepelná izolácia – vyrobená bez použitia lepidiel, odoláva vysokým teplotám

  • Vonkajšie opláštenie – slúži ako nosná, statická časť celého systému. Je konštruovaná z esteticky upravenej, vysokoleštenej nerezovej ocele 1.430. Vonkajšie opláštenie komínového systému je možné dodať v rôznych farebných prevedeniach.

    Cenová kalkulácia výstavby komína vždy zohľadňuje parametre komína, preto sa vypočítava individuálne. Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie cenovej ponuky.

[ngg_images source="galleries" container_ids="6" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="16" number_of_columns="4" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show slideshow]" template="/www/s/t/u87740/public_html/kominarik/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery_new.php" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]